Nazwa forum

Opis forum


#1 2008-12-25 01:35:10

Dzej

Administrator

Zarejestrowany: 2008-12-25
Posty: 14
Punktów :   

Stołki do obsadzenia :)

Potrzebujemy:

Korektora
Grafika/Kogos kto bedzie składał cały numer
Drugiego webmastera(tak na wszelki)
Moderatorow na forum

I NAJWAZNIEJSZE

Ludzi piszących do gazety

Najlepiej stałych współpracowników ^_^

Zgłaszac sie w temacie

Co jest wymagane?

Odpowiedzialnosc czyli jesli wiem ze nie mam czasu to sie nie podejmuje.A jak cos robie to do konca .
Wiadomo sa zawsze pewne sytuacje losowe ale raczej nie chciałbym słyszec co miesiac, nie zmiesciłem/am sie w terminie bo X.

Co zyskasz?

Wolnosc słowa, mozliwosc rozwoju.Wkoncu bedziesz mógł/a bez cenzury wypowiedziec swoje zdanie oraz dyskutowac na ciekawe tematy.


Taka adnotacja do tych wahających sie.Nareszcie jest mozliwosc bezproblemowego wypowiedzenia sie oraz przekonania do swoich racji , swiatopogladu.Takiej szansy nie mozna zmarnowac.Tutaj nikt nie będzie wysmiany za swoje poglądy , po kazdy ma do nich prawo.Oczekuj za to kulturalnej polemiki.

Offline

 

#2 2008-12-25 01:37:16

Snoop

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2008-12-25
Posty: 7
Punktów :   

Re: Stołki do obsadzenia :)

już jest dział zgłoszeń
http://www.gazeta.pun.pl/viewtopic.php?id=2

jak mówiłem ja pomogę wmiare możliwości

Offline

 

#3 2008-12-25 02:39:21

Homer

Nowy użytkownik

1406096
Skąd: Krk
Zarejestrowany: 2008-12-25
Posty: 8
Punktów :   

Re: Stołki do obsadzenia :)

Ja chętnie mogę skomentować bieżące wydarzenia(nazwijmy to tym działem felietony przechodnio), choć jak powstaną już jakieś konkretne działy to pewnie będziemy myśleć o jakimś podziale. Ja osobiście nie chciał bym być sztywno związany do jakiegoś jednego rodzaju typu "przepisy babci Kunegundy" tylko chciałbym mieć jakąś swobodę działania. Bo nie sztuką jest przepisać pare informacji z Onet.pl czy Wiki... A tak to coś można pomanipulować słowem.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.bakuganyelblaga.pun.pl www.mybike4life.pun.pl www.zlotdbskpolska.pun.pl www.assassinsbc2.pun.pl www.quitraging.pun.pl