Nazwa forum

Opis forum


#1 2008-12-25 00:54:37

Dzej

Administrator

Zarejestrowany: 2008-12-25
Posty: 14
Punktów :   

Działy/Propozycje

Temat dotyczy propozycji działow ktore miały by sie znalesc w naszej gazecie:

Moje propozycje:

Codziennosc: Rozne przemyslenia na tematy naszej i ogarniajacych nas ludzi.Tutaj mysle ze tematyka jest na tyle szeroka ze bedzie mozna naprawde sie popisac swoimi umiejetnosciami .

Hobby/Zainteresowania- wiadomo Zawsze warto podzielic sie swoimi zainteresowaniami.

Recenzje-muzyka film teatr ksiazki komiksy i co wam jeszcze wpadnie do głowy

Filozofia- Tutaj bedzie mozna podizeli sie swoją filozofią zycia.

Sport- Masz jakies przemyslenia na teamt metodologi treningów?Chcesz sie podzielic swoją pasja do jakiejs dyscypliny sportu?Zapraszam tutaj

Felietony- Dział dla ludzi ktorzy beda na 100% wiedzieli ze będa chcieli współpracowac dłuzej niz jeden numer.




Zastrzegam ze pisze to o dosyc póznej porze wiec za błedy ort i niescisłosci z góry przepraszam

Dodam , ze jestem swiadom ze tematyka sie pokrywa / mozna ujednolicic nazwy.Wszystko się wyklaruje.Licze na waszą twórczosc.Póki co napisałem to aby była jakas podstawa od której wyjdziemy.

Offline

 

#2 2008-12-25 01:02:58

Snoop

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2008-12-25
Posty: 7
Punktów :   

Re: Działy/Propozycje

Sport to dział niepotrzebny moim zdaniem ,jeśli coś jest o wszystkim to i o niczym
jak dla mnie to recenzje i muzyka podstawa codzienność i felietony dobra sprawa ale działy mógłby mieć inna nazwę (właśnie nazwy by się  przydały coś oryginalnego

Poza tym to nie powinno być tak ze twórcy będą pisać o sobie ale poruszać tematy dotyczące ogółu
trzeba z sensem to poukładać

I wiem że nie lubisz for ale gazeta powinna mieć oryginalne swoje forum ,a gazeta swoja droga której zawartość była by tajemnicą ,poza tym forum daje możliwość sprawdzenia zainteresowania

Offline

 

#3 2008-12-25 01:19:38

Dzej

Administrator

Zarejestrowany: 2008-12-25
Posty: 14
Punktów :   

Re: Działy/Propozycje

Snoop napisał:

Sport to dział niepotrzebny moim zdaniem ,jeśli coś jest o wszystkim to i o niczym
jak dla mnie to recenzje i muzyka podstawa codzienność i felietony dobra sprawa ale działy mógłby mieć inna nazwę (właśnie nazwy by się  przydały coś oryginalnego

Poza tym to nie powinno być tak ze twórcy będą pisać o sobie ale poruszać tematy dotyczące ogółu
trzeba z sensem to poukładać

I wiem że nie lubisz for ale gazeta powinna mieć oryginalne swoje forum ,a gazeta swoja droga której zawartość była by tajemnicą ,poza tym forum daje możliwość sprawdzenia zainteresowania

przyznaje ze sport pisze troche pod siebie.interesuje sie sztukami walki,a zwłaszcza kung fu i filozofia oraz etykietą wziązana z nim. Mysle ze to bedzie pewno pod filozofie podchodziło.

Ja osobiscie chcialbym aby zaistniał dział w ktorych bedziemy pytac studentów/przechodniów o jakąs konkretną sprawe.Zawsze bedzie mozna ustalac jakis temat numeru. Do obgadania.

Co do nazw działow to podane powyzej to sa jedyne propozycje teamatów.Nazwy działow to inna para kaloszy.Oczywiscie propozycje prosze pisac w temacie.

Co do nas i ogolu.Moze sie nieprecyzyjnie wyrazilem.Chodziło mi o jakies obserwacje społecznosci oraz pisanie o nas , o tym co myslimy.Nie ma znaku + tylko lub

Offline

 

#4 2008-12-25 01:35:14

Snoop

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2008-12-25
Posty: 7
Punktów :   

Re: Działy/Propozycje

Dzej napisał:

Ja osobiscie chcialbym aby zaistniał dział w ktorych bedziemy pytac studentów/przechodniów o jakąs konkretną sprawe.Zawsze bedzie mozna ustalac jakis temat numeru. Do obgadania.

ta funkcje spełniło by forum
sadze ze to powinny być artykuły pokładane po prostu po sensownych działach których ja nie wymyśle bo nie ma głowy do tego

Offline

 

#5 2008-12-25 01:36:50

Dzej

Administrator

Zarejestrowany: 2008-12-25
Posty: 14
Punktów :   

Re: Działy/Propozycje

Snoop napisał:

Dzej napisał:

Ja osobiscie chcialbym aby zaistniał dział w ktorych bedziemy pytac studentów/przechodniów o jakąs konkretną sprawe.Zawsze bedzie mozna ustalac jakis temat numeru. Do obgadania.

ta funkcje spełniło by forum
sadze ze to powinny być artykuły pokładane po prostu po sensownych działach których ja nie wymyśle bo nie ma głowy do tego

Dla mnie forum będzie słuzyło do dyskusji na tematy z gazety.A zadne forum nie zastapi rozmowy na zywo !

Offline

 

#6 2008-12-25 01:40:14

Snoop

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2008-12-25
Posty: 7
Punktów :   

Re: Działy/Propozycje

forum traktuje jako źródło opinii i jako inspiracje ,kopalnie nowych tematów
Nic nie zastąpi rozmowy na żywo !!!!!!!!!!!!!

Offline

 

#7 2008-12-25 01:44:28

Dzej

Administrator

Zarejestrowany: 2008-12-25
Posty: 14
Punktów :   

Re: Działy/Propozycje

Snoop napisał:

forum traktuje jako źródło opinii i jako inspiracje ,kopalnie nowych tematów
Nic nie zastąpi rozmowy na żywo !!!!!!!!!!!!!

Tez sie zgadzam.Mysle ze rola forum wyjdzie na biezaco.A odpowiednie dizały tak czy siak będa załozone.Juz ja sie tym zajme.

Offline

 

#8 2008-12-25 02:35:19

Homer

Nowy użytkownik

1406096
Skąd: Krk
Zarejestrowany: 2008-12-25
Posty: 8
Punktów :   

Re: Działy/Propozycje

Ankiety wśród ludu są bardzo pomocnym elementem moim zdaniem. Co do działu felietony to w tym tak naprawde można zmieścic wszystkie inne działy w zależności od sytuacji w kraju czy na świecie.
I przyznam snoopowi racje, że nie można pisać o sobie specjalnie, tylko starać się być w miarę obiektywnym (w miarę bo obiektywizm jest mitem poniekąd). Wiadomo że (jeśli dobrze zrozumiałem Twoja koncepcję Maćku) to musi być stronnicze nieco z założenia, ale nie można przesadzić bo niewiele osób będzie miało ochotę to czytać.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.gambit.pun.pl www.ewosih-forum.pun.pl www.antifapulawy.pun.pl www.akwarium1lo.pun.pl www.thelgilius.pun.pl